SZKOŁA PODSTAWOWA - Klasa klasa VII

Wychowawca

JULITA ZIELIŃSKA

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI sala VII JULITA ZIELIŃSKA
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI sala VII KATARZYNA TARGOSZ
09:55 - 10:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE sala rekreacyjna ŁUKASZ RÓŻYCKI
10:50 - 11:35 MATEMATYKA sala VII STANISŁAW WADOWSKI
11:45 - 12:30 FIZYKA sala VII ANETA PŁYWACZ
12:50 - 13:35 RELIGIA sala VII ks. KRZYSZTOF TEKIELI
13:45 - 14:30 ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ sala VII ELŻBIETA ŻUREK

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 MUZYKA sala VII JOLANTA PŁYWACZ
08:55 - 09:40 CHEMIA sala VII KATARZYNA DANEK
09:55 - 10:40 JĘZYK POLSKI sala VII KATARZYNA TARGOSZ
10:50 - 11:35 GEOGRAFIA sala VII ANNA ZADORA
11:45 - 12:30 JĘZYK NIEMIECKI sala VII BARBARA KADELA
12:30 - 13:35 HISTORIA sala VII ANNA WÓJCIGA
13:45 - 14:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE sala rekreacyjna ŁUKASZ RÓŻYCKI

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 FIZYKA sala VII ANETA PŁYWACZ
08:55 - 08:40 JĘZYK ANGIELSKI sala VII ANNA WÓJCIGA
09:50 - 10:40 JĘZYK POLSKI sala VII KATARZYNA TARGOSZ
10:50 - 11:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE sala rekreacyjna ŁUKASZ RÓŻYCKI
11:45 - 12:30 MATEMATYKA sala VII STANISŁAW WADOWSKI
12:50 - 13:35 INFORMATYKA pracownia komputerowa KATARZYNA DANEK
13:45 - 14:30 BIOLOGIA sala VII ANNA ZADORA

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 PLASTYKA sala VII AGATA KOSEK
08:55 - 09:40 CHEMIA sala VII KATARZYNA DANEK
09:55 - 10:40 WYCHOWANIE FIZYCZNE sala VII ŁUKASZ RÓŻYCKI
10:50 - 11:35 JĘZYK NIEMIECKI sala VII BARBARA KADELA
11:45 - 12:30 JĘZYK POLSKI sala VII KATARZYNA TARGOSZ
12:50 - 13:35 MATEMATYKA sala VII STANISŁAW WADOWSKI
13:45 - 14:30 RELIGIA sala VII ks. KRZYSZTOF TEKIELI

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:40 JĘZYK ANGIELSKI sala VII ANNA WÓJCIGA
08:55 - 09:40 GEOGRAFIA sala VII ANNA ZADORA
09:55 - 10:40 JĘZYK POLSKI sala VII KATARZYNA TARGOSZ
10:50 - 11:35 BIOLOGIA sala VII ANNA ZADORA
11:45 - 12:30 MATEMATYKA sala VII STANISŁAW WADOWSKI
12:50 - 13:35 HISTORIA sala VII ANNA WÓJCIGA
13:45 - 14:30 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne sala VII DANUTA TARGOSZ