SZKOŁA PODSTAWOWA - Klasa klasa VIII

Wychowawca

ŁUKASZ RÓŻYCKI

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE sala VIII KATARZYNA TARGOSZ
08:55 - 09:40 MATEMATYKA sala VIII STANISŁAW WADOWSKI
09:55 - 10:40 JĘZYK POLSKI sala VIII KATARZYNA TARGOSZ
10:50 - 11:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE sala VIII ŁUKASZ RÓŻYCKI
11:45 - 12:30 RELIGIA sala VIII ks. KRZYSZTOF TEKIELI
12:50 - 13:35 FIZYKA sala VIII ANETA PŁYWACZ
13:45 - 14:30 HISTORIA sala VIII ANNA WÓJCIGA

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK POLSKI sala VIII KATARZYNA TARGOSZ
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI sala VIII KATARZYNA TARGOSZ
09:55 - 10:40 CHEMIA sala VIII KATARZYNA DANEK
10:50 - 11:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE sala rekreacyjna ŁUKASZ RÓŻYCKI
11:45 - 12:30 HISTORIA sala VIII ANNA WÓJCIGA
12:50 - 13:35 JĘZYK NIEMIECKI sala VIII BARBARA KADELA
13:45 - 14:30 EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA sala VIII BARBARA KADELA

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 JĘZYK ANGIELSKI sala VIII ANNA WÓJCIGA
08:50 - 09:40 FIZYKA sala VIII ANETA PŁYWACZ
09:50 - 10:40 ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ sala VIII ŁUKASZ RÓŻYCKI
10:50 - 11:35 JĘZYK POLSKI sala VIII KATARZYNA TARGOSZ
11:45 - 12:30 BIOLOGIA sala VIII ANNA ZADORA
12:50 - 13:35 MATEMATYKA sala VIII STANISŁAW WADOWSKI
13:45 - 14:30 INFORMATYKA pracownia komputerowa KATARZYNA DANEK

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 MATEMATYKA sala VIII STANISŁAW WADOWSKI
08:55 - 09:40 JĘZYK ANGIELSKI sala VIII ANNA WÓJCIGA
09:55 - 10:35 CHEMIA sala VIII KATARZYNA DANEK
10:50 - 11:35 WYCHOWANIE FIZYCZNE sala rekreacyjna ŁUKASZ RÓŻYCKI
11:45 - 12:30 JĘZYK NIEMIECKI sala VIII BARBARA KADELA
12:50 - 13:35 RELIGIA sala VIII ks. KRZYSZTOF TEKIELI
13:45 - 14:30 koło języka angielskiego sala VIII ANNA WÓJCIGA

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE sala VIII KATARZYNA TARGOSZ
08:55 - 09:40 JĘZYK POLSKI sala VIII KATARZYNA TARGOSZ
09:55 - 10:40 GEOGRAFIA sala VIII ANNA ZADORA
10:50 - 11:35 JĘZYK ANGIELSKI sala VIII ANNA WÓJCIGA
11:45 - 12:30 WYCHOWANIE FIZYCZNE strefa rekreacyjna ŁUKASZ RÓŻYCKI
12:50 - 13:35 MATEMATYKA sala VIII STANISŁAW WADOWSKI
13:45 - 14:30 przygotowanie do egzaminu - matematyka sala VIII STANISŁAW WADOWSKI